GoldWasser House
Porady Prezenty biznesowe na święta

Prezenty biznesowe na święta

To prawda, że prezenty świąteczne dla firm są idealnym sposobem na wyrażenie swojego uznania i szacunku względem drugiej osoby. Według różnego rodzaju badań przeprowadzonych z udziałem pracowników oraz klientów ponad połowa uważa, że świąteczne upominki pomagają docenić ich zaangażowanie i zachęcają do dalszej współpracy. Z tego powodu warto dołożyć wszelkich starań, by prezenty biznesowe na święta okazały się niezapomniane i wyjątkowe. Naszym klientom proponujemy wykwintne alkohole zapakowane w równie eleganckie pudełka lub sakiewki, a także ręcznie wykonane praliny, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Dlaczego warto zainwestować w upominki na święta?

Nie bez powodu w ostatnich latach prezenty biznesowe na Boże Narodzenie cieszą się coraz większą popularnością. Zdaniem wielu cenionych przedsiębiorców są one bardzo efektownym sposobem na podziękowanie pracownikom lub klientom za cały rok współpracy i pokazanie, że pamiętamy o nich w tak ważnym dla wszystkich dniu. Dobrze dobrane prezenty świąteczne dla klientów sprawiają również, że zaczynają traktować naszą firmę z większym uznaniem i szacunkiem. Dlatego często okazuje się, że tego typu wydatek jest przemyślaną inwestycją, która skutecznie poprawia samopoczucie.

Decydując się na prezenty świąteczne dla firm warto jednak wiedzieć, które z nich powinniśmy wybrać. To również od rodzaju upominku zależy, w jaki sposób zareagują na niego klienci lub pracownicy. Niestety często okazuje się, że niezbyt przemyślany prezent może przynieść więcej strat niż korzyści. Dlatego oferując nasze propozycje, postanowiliśmy wcześniej dowiedzieć się, czy rzeczywiście będą one godne uwagi. Dzięki temu mogliśmy stworzyć krótką listę najczęściej popełnianych przez przedsiębiorców błędów, które negatywnie wpływają na wizerunek całej firmy.

O czym warto pamiętać podczas wyboru świątecznych prezentów biznesowych?

Wielu początkujących przedsiębiorców popełnia błąd, decydując się na powszechnie znane i często wybierane upominki. W efekcie pracownicy lub klienci otrzymują podobne egzemplarze kalendarzy, grawerowanych długopisów, kubków czy koszy ze słodyczami. Mimo że z pewnością każdy tego typu podarunek poprawia na krótką chwilę samopoczucie, to nie sprawia, że nasza firma zostanie na długo zapamiętana. Z tego powodu warto zainwestować w prezenty biznesowe na Boże Narodzenie, które pomogą zbudować jak najlepszy wizerunek naszej działalności i na długi czas pozostaną w pamięci obdarowanych osób.

Jako restauracja z dużym doświadczeniem, która od lat działa w mieście wyróżniającym się niezwykłą tradycją i pięknymi krajobrazami, oferujemy naszym klientom ekskluzywne alkohole oraz ręcznie robione słodycze. Bardzo dużą popularnością cieszy się między innymi nasza „złota woda” Goldwasser, której początki wytwarzania sięgają XVI wieku. Goldwasser, oprócz wykwintnego ziołowo-korzennego smaku, zachwyca również swoim wyglądem – wzrok przyciągają znajdujące się w butelce płatki złota, które każdemu pozwalają poczuć się wyjątkowo. Ponadto oferujemy również takie trunki jak Machandel czy Kurfürsten, które wyróżniają się bogatymi smakami jałowca w pierwszym przypadku oraz ogrzewającą nutą korzenną znajdującą się w drugim wspomnianym napoju. Dlatego jeśli chodzi o dobrze przemyślane i niebanalne prezenty dla firm Gdańsk jest miejscem, w którym mogą Państwo skorzystać z proponowanej przez nas oferty.

Staramy się również zadbać o to, aby nasze prezenty biznesowe na święta były podane w jak najlepszym wydaniu. Z tego powodu oferujemy również sygnowane kieliszki, które bardzo dobrze oddają charakter oferowanych trunków. Klasyczny kształt kieliszków w połączeniu ze złotymi zdobieniami idealnie sprawdza się na wszystkich przyjęciach i pozwala przenieść się na chwilę do innej epoki. Tego typu ekskluzywny prezent świąteczny dla klientów z pewnością zrobi na nich ogromne wrażenie i zyska wiele słów uznania.

Opakowanie prezentów świątecznych – co sprawia, że jest aż tak ważne?

Prezenty świąteczne dla klientów lub pracowników są przez nich dużo lepiej odbierane, gdy opakowanie również przyciąga wzrok i wyróżnia się niebanalnym wyglądem. Trudno się temu dziwić – w wielu sytuacjach to pierwsze wrażenie okazuje się tym najważniejszym i to ono często ma największy wpływ na naszą opinię. Z tego powodu uważamy, że każdy ekskluzywny prezent świąteczny dla klientów powinien cechować się starannym i równie gustownym zapakowaniem.

Proponujemy naszym klientom wykwintne zestawy, w skład których wchodzą między innymi mniejsze buteleczki Goldwasser, większa butelka w połączeniu z klasycznymi kieliszkami czy likier w towarzystwie zachwycająco pysznych pralinek. Każdy z tych zestawów znajduje się w eleganckim pudełku, które bardzo dobrze oddaje wartość i charakter trunków.

Z kolei dla osób, które chciałyby zdecydować się na butelkę trunku o wybranej przez siebie pojemności, oferujemy również starannie wykonane i sygnowane saszetki, które powstają z miłych w dotyku materiałów oraz ze złotej nitki.

Wszystkie wspomniane podarunki można z łatwością obejrzeć za pośrednictwem naszej strony internetowej lub przyjrzeć im się na żywo w naszej restauracji na Długim Pobrzeżu. W przypadku poszukiwania takich produktów jak prezenty dla firm Gdańsk to miasto, z którego czerpiemy inspirację podczas tworzenia naszych propozycji. Mimo to wiemy, że dla niektórych firm wskazane miejsce może okazać się za bardzo oddalone – w takich sytuacjach zapewniamy szybką oraz bezpieczną wysyłkę zamówionych upominków.

Goldwasser Logo