GoldWasser House
Porady Wigilia firmowa w Gdańsku – wybierz restauracje Goldwasser

Wigilia firmowa w Gdańsku – wybierz restauracje Goldwasser

Wigilia firmowa to szczególny moment dla pracowników i zarządu każdej firmy. To okazja do podsumowania mijającego roku, podziękowania kontrahentom czy nagrodzenie szczególnie zasłużonych pracowników. Współcześnie przedsiębiorcy przywiązują bardzo dużą wagę do organizacji wigilii firmowej. Istotne jest miejsce – z pysznym jedzeniem, klimatyczne oraz w odpowiedniej lokalizacji. Jeśli szukają Państwo restauracji, odpowiedniej do zorganizowania imprezy takiej jak wigilia firmowa w Trójmieście – zapraszamy do Goldwasser w Gdańsku.

Integracja pracowników – niezapomniana wigilia nad Motławą

Wigilia firmowa w Trójmieście to doskonała okazja do integracji pracowników. Niejednokrotnie to jedyny moment, w którym w jednym miejscu spotykają się pracownicy wszystkich szczebli. Efektem jest nie tylko większe zaangażowanie pracowników, a także zbudowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Tradycyjna polska wigilia w Gdańsku

Restauracja Goldwasser w Gdańsku to wymarzone miejsce, aby odbyła się tam Państwa wigilia firmowa w Gdańsku. Zapewniamy cztery kameralne sale różnej wielkości, w których zarówno pracownicy, jak i kontrahenci swobodnie, w świątecznym nastroju, będą mogli wspólnie spędzić czas. Wyjątkową atmosferę tworzą bogate zdobienia i złocenia, wysublimowane ornamenty oraz piękne pejzaże w szykownych ramach. Restauracja Goldwasser łączy indywidualizm, nowoczesność z historią Trójmiasta. To idealne miejsce na chwilę odpoczynku od codziennych obowiązków. Dostępny dla gości taras zagwarantuje piękny widok na panoramę miasta, a czas umili nastrojowa muzyka połączona z aromatem serwowanych dań i przypraw.

Głównym motywem restauracji Goldwasser jest promowanie polskiej kultury, więc podawane potrawy nawiązują do kulinarnej tradycji naszego kraju. Nasi kucharze wykorzystują tradycyjne, sprawdzone przepisy, by zachwycać swoich gości i promować polskie dania na arenie międzynarodowej.

Wigilia w Gdańsku w Goldwasser to doskonale przygotowana wołowina, cielęcina, jagnięcina, ale też ryby w towarzystwie znakomitych przekąsek, wybornych win czy koktajli. Dla miłośników ciepłych oraz pożywnych polskich zup restauracja Goldwasser oferuje między innymi tradycyjny żurek czy uwielbiany przez gości – szlachetny rosół. Warto, aby pyszny i syty obiad został uwieńczony wyjątkowym deserem. Nasi goście nie potrafią oprzeć się kremowym lub czekoladowym deserom z podkreślającymi smak sosami i musami oraz sezonowymi owocami. Wigilia nad Motławą to również idealna okazja, by spróbować historycznej gdańskiej ziołowo-korzennej „złotej wody” – alkoholu Goldwasser. Ten mocny likier, którego historia sięga XVI wieku, stanowi symbol gdańskiej tradycji.

Wigilia w Gdańsku w Goldwasser, dzięki nastrojowemu miejscu z wyjątkową, pyszną kuchni, będzie niejednokrotnie wspominana przez Państwa pracowników. Dbamy o to, żeby była ona w odpowiedzi na Państwa potrzeby zorganizowana z największą starannością i profesjonalizmem. Zapraszamy do spędzenia razem z nami tej wyjątkowej okazji, jaką jest Państwa wigilia firmowa.

Goldwasser Logo