GARMAŻ ŚWIĄTECZNY
Niech świąteczny nastrój zagości w Twoim domu!

Zachęcamy do składania zamówień na garmaż i wypieki świąteczne. Nasza specjalnie przygotowana oferta świąteczna to znakomite rozwiązanie dla każdej zabieganej osoby.

Wszyscy marzymy, aby w trakcie świąt zwyczajnie odpocząć i się zrelaksować. Długie zakupy, szukanie idealnych przepisów, a także kilku dniowe stanie w kuchni, nie wspominając o posprzątaniu bałaganu, po naszych przygodach kulinarnych, może zmęczyć. Zamawiając gotowe potrawy z restauracji Goldwasser macie Państwo okazję wykorzystać ten czas na przyjemności, spotkania z rodziną i przyjaciółmi lub obejrzenie dobrego filmu, czy przeczytanie ulubionej książki.

O Wasze świąteczne specjały zadbają nasi znakomici kucharze, którzy z największą starannością wykonają potrawy, którymi będziecie się Państwo delektować przy świątecznym stole.

Zamówienia można składać do 20.12.2020

Zachęcamy do nabycia naszych, wyjątkowych, Starogdańskich alkoholi oraz ręcznie przygotowanych pralin. Elegancko zapakowane są oryginalną pamiątką z Gdańska, a także świetnie nadają się na prezenty świąteczne lub inne, ważne okazje w Twojej firmie. 🍾✨🍸🍷🎅🏼🎄

ŻYCZYMY ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!

Przeczytaj komentarze, które nasi klienci zostawili na Facebooku

Fantastyczna restauracja. Spodziewaliśmy się zwykłej "pułapki na turystów" - bylismy w błędzie! Niesamowite jedzenie, wystrój i obsługa. Nie mogliśmy lepiej trafić!

Jedzenie, wino, wnętrza i obsługa była doskonała. Bardzo polecam tę restaurację.

Najlepsze jedzenie jakie jadłem od dłuższego czasu.

Bardzo smaczne jedzenie, przemiła atmosfera. Polecamy steki oraz deser. Dziękujemy za super obsługę i urodzinowe sto lat!

Dołącz do nas na Facebooku i dziel się swoimi komentarzami!