fbpx

Ekskluzywne prezenty dla firm

Organizują Państwo imprezę integracyjną dla swoich pracowników lub spotkanie z kontrahentami i nie mają pomysłu na niecodzienne prezenty biznesowe?

Pragną Państwo, aby najlepsi członkowie zespołu poczuli się, docenieni za ich wkład w rozwój firmy lub podpisanie niezwykle intratnej umowy z kluczowym klientem? Jeśli tak, oferujemy Państwu ekskluzywne prezenty dla pracowników w postaci wykwintnych alkoholi. Można je nabyć w jednej z czterech naszych restauracji w Trójmieście: w L’Entre Villes, Kamienicy Goldwasser, Plotkin Bistro oraz restauracji Fishmarkt. Każda buteleczka została zapakowana w elegancką, ozdobioną złotymi literami sakiewkę (dostępne w rozmaitych wariantach kolorystycznych).

W naszych lokalach mają Państwo możliwość kupna napojów alkoholowych wysokiej klasy. Są nimi: Goldwasser, czyli złotą wodę, zwaną również złotą wodą gdańską, Machandel (jałowcówka), a także wyborowy likier Kurfursten. Wszystkie trunki wyprodukowano ze starannie wyselekcjonowanych składników. Wybór takiego prezentu, będzie świadczył o elegancji, doskonałym guście, ale też kreatywności kupującego. Decydując się na unikalne prezenty dla klientów, z którymi planują Państwo nawiązać długofalowy kontakt, można zyskać ich sympatię, co przekłada się na późniejsze relacje biznesowe.

Wyborne likiery jako upominki dla firm

Wiele osób szukając pomysłu na prezenty dla firm, wybiera artykuły biurowe pod postacią grawerowanych długopisów, notesów, teczek lub innych przewidywalnych gadżetów, zapominając o tym, że na większości spotkań biznesowych i konferencji, takie upominki otrzymuje niemal każdy. Trafiają one potem na dno szuflady lub biurka stając się częścią zapomnianej historii.

Dlatego warto postawić na oryginalność i docenić swoich partnerów dając prezenty dla kontrahentów w formie luksusowych likierów Goldwasser, Kurfursten lub Machandel. Każdy z partnerów biznesowych otrzymując taki upominek, poczuje się ważny, a Państwo będą mieć pewność, że ten gest zostanie miło zapamiętany na długo.

Wyjątkowe upominki dla firm dla każdą okazję

W naszych restauracjach oferujemy rozmaite propozycje upominkowe, m.in.: zestaw składający się z likieru z drobinkami 23 karatowego złota oraz dwóch eleganckich kieliszków albo trzy buteleczki rozmaitych likierów (Kurfursten, Machandel i Goldwasser). Zestawy zapakowano w pięknie ozdobione pudełeczko, które samo w sobie stanowi wyjątkowy podarunek. Natomiast, jeśli chcą Państwo zorganizować spotkanie opłatkowe lub uroczystość z okazji jubileuszu istnienia firmy, to można wybrać na prezenty dla pracowników zestawy składające się z buteleczki likieru Goldwasser z sześcioma pysznymi, ręcznie robionymi pralinkami. Będzie to miłe zaskoczenie dla Państwa zespołu, który z pewnością doceni ten wyjątkowy prezent.

Reasumując, szukając pomysłu na niebanalne, a przy tym szykowne prezenty dla kontrahentów oraz ważnych dla firmy klientów warto zdecydować się na podarowanie im odrobiny luksusu. Natomiast chcąc wyrazić uznanie dla swojego zespołu, za wkład i pracę na rzecz przedsiębiorstwa, można sięgać po nieszablonowe prezenty biznesowe, będące synonimem bogactwa, ale też elegancji. Wyborowe alkohole Kurfursten, Machandel i Goldwasser to wykwintny smak, który na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby.

Close Menu